Jdi na obsah Jdi na menu
 


Daddy´s Little Girl Bullparraben

 

 

cora.jpg

 

 

Plemeno:   Staffordshire Bullterrier

Titul:        Junior Champion (SLO), Club Junior Champion (SBTC CZ)

Pohlaví:      Fena

Barva:       černá s žíháním

Otec:         Foxstaff Off The Richter With Ramblestaff

Matka:       Human Dogs Julia Roberts at Bullparraben

D.O.B. :       4. 5. 2011   Poland

Zdraví:       L2-HGA / HC Clear by parents

Rodokmen:

http://www.stamtavler.com/dogarchive/details.php?id=130501

 

  dsc09098.jpg

 

 Daddy´s Little Girl Bullparraben ("Cora") je celočerná elegantní fena na vyšší noze, v moderním anglickém typu SBT. Je velmi krátkého tělesného rámce, středně silné kostry, výrazně osvalená.

 

corynka.jpg

 

Cora má perfektně modelovanou hlavu s výrazným stopem, překrásný, velmi femenní něžný výraz. Má nůžkový skus,je plnochrupá. Perfektně složené i nesené ucho, kratší čenichovou partii a tmavé kulaté oko.

 

sampionka.jpg

 

Je štíhlá, trvale udržovaná v perfektní kondici. Pyšní se hustou srstí a výrazným pigmentem.

 

coryk.jpg

 

Je nesmírně temperamentní a energická, rychlá, specialistka na skoky do výšky :)  Rychle se učí, je vnímavá a zvídavá, u všeho musí asistovat :) Je velmi mazlivá a hodná. Kontakt s ostatními pejsky nevyhledává, stačí jí přítomnost naše a především našeho Hermeska, se kterým tvoří nerozlučný pár :)

 

dsc09095.jpg

 

Výstavní kariéru začala velice slibně. Vyhrála v obrovské konkurenci naši Klubovou výstavu v Kolesech (rozhodčí M. Dawies), následně pak Klubovou výstavu v Německu (rozhodčí B. Beaufoy), Speciální výstavu v Poděbradech, kde navc získla titul Best Of Junior (rozhodčí Blackerovi, Crossguns kennel), dále 2. místo na Joe Mallen Memorial v Rakousku, dvakrát BOJ ve Slovinsku a další skvělá umístění. V 16 měsících se pyšní titulem JCH Slovinska a Club JCH CZ.

 

img_7813.jpg

 

V jejím rodokmenu najdeme jména jako Wyrefare Prince Nassem, Cashalee Charmer at Crossguns, Tornadostorm The Legacy, Ashbull O´Shea a další...

 

niebieska01.jpg

 

Za tuto jedinečnou fenku nesmírně děkuji chovatelům z Polska, Martě a Kaziu, CHS Bullparraben!