Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

 

 

9.3. 2013  Hermes - Slovenský šampion krásy!

 

V sobotu, 23.2. jsme si udělali s Hermeskem, jeho synkem Joeíkem, Joeíkovo paničkou Verčou a její maminkou výlet do Nitry, a to na výstavu CACIB Nitra, kde posuzoval naše plemeno p. Kanász.

Byli jsme úspěšní...

 

Hermes Eilatan ... V1 CAC... New Slovakia Champion Of beauty!

Joseph Arate Alesaf (Hermes Eilatan X Espirit Arate - Alesaf) ... V1 CAJC, BOS!!!

 

Máme velikou radost :)

 

1.2. 2013 Úspěch Hermese na Slovensku

 

CH. (Slo), Club Ch. CZ, Club JCh. CZ Hermes Eilatan znovu potvrdil své kvality a ve slovenském Trenčíně získal titul BOB. Posuzoval maďarský rozhodčí, p. Szabó Sándor. V Maďarsku chovají krásné staffíky, proto mě tento výsledek těší o to více :) Na Slovensko se brzy chystáme znovu, neboť k titulu Ch. Slovenska nám chybí pouze jeden CAC :)

 

trencin.jpg

 

 

12. 1. 2013  Potvrzena březost Belindy Z Amidey

 

Včera jsme se dozvěděli krásnou zprávu o tom, že Belinda Z Amidey, kryta v prosinci 2012 naším Hermesem, je březí! Více informací naleznete v sekci štěňátka :)

 

První Hermeskova miminka :)

stenatka--tri-hlavicky-za-sebou---oriznout.jpg

 

 

12. 1. 2012  Jak jsme trávili svátky ...

 

Vánoce jsme s pejsky, mým přítelem a našimi rodinami i přáteli strávili krásně a konec roku jsme si moc užili.

Tyssík s Corynkou dostali od Ježíška kostičky a masové konzervy a náležitě dárečky ocenili  :) Ke Štědrovečerní večeři dostali oba granulky smíchané s kousky lososa a moc jim chutnalo :)

 

psi-vecere.jpg

 

Krásný byl i úplný závěr roku 2012, který jsme strávili ve Špindlerově Mlýně na horách ve společnosti našich přátel Lenky a Vojty, a jak my, tak pejsci jsme si čerstvý horský vzduch a výbornou tamní atmosféru užili :)

 

rodinka.jpg

 

Přestože Silvestrovská noc ve Špindlu nepatří zrovna k těm klidným, naši psi ji zvládlali naprosto v pohodě... Posuďte sami :)

 

miminka.jpg

 

Doufáme, že i u vás, návštěvníků našich stránek, proběhly svátky na jedničku a ještě jednou přejeme do nového roku moře lásky